internet-dla-każdego

O nas

NetRunner jako dostawca internetu i telewizji nowej generacji w Rudzie Śląskiej koncentruje swoje działania głównie na terenie trzech dzielnic: Halemba, Wirek, Bielszowice. Podstawą działalności jest świadczenie usług telekomunikacyjnych zarówno dla konsumentów, jak i klientów biznesowych. NetRunner (pierwotnie Rudzka Sieć Komputerowa Netrunner) powstała w roku 1999, początkowo jako stowarzyszenie, następnie na skutek przekształceń została zarejestrowana jako firma telekomunikacyjna, świadcząca usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu w Rudzie Śląskiej.

Od 2008 roku oferta NetRunner została uzupełniona o telefonię cyfrową w technologii VoIP (Voice over Internet Protocol).

Rozwój usług teleinformatycznych spowodował rosnące zapotrzebowanie na możliwości przesyłowe sieci, jej parametry jakościowe i niezawodność. NetRunner mając na uwadze reprezentowane wartości, misję i cele, systematycznie buduje własną sieci nowej generacji NGN, której głównym założeniem jest doprowadzenie światłowodu do domu abonenta. W rezultacie NetRunner do dyspozycji oddaje własną sieć szkieletową w technologii GPON czyli Gigabitowej Pasywnej Sieci Optycznej, gdzie prędkość transmisji osiąga poziom od 2,4 Gbit/s, poprzez 10 Gbit/s dla 10 GPON, a nawet 40 Gbit/s dla wersji 40GPON.

Być dla naszych klientów partnerem i doradcą. Oferować najwyższej jakości usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu oraz telefonii VoIP w konkurencyjnych cenach. Optymalizować dostępną ofertę pod kątem rzeczywistych potrzeb Abonentów i wyprzedzać ich oczekiwania.

Stworzyć nową jakość w świadczonych usługach telekomunikacyjnych – standard NetRunner. Ważnym elementem tej jakości jest systematycznie budowana światłowodowa sieć optyczna nowej generacji w technologii GPON.

Nadrzędną wartością jest Klient, dlatego z uwagą słuchamy czego oczekuje, aby indywidualnie dopasować ofertę pod kątem jego potrzeb. Każdy Klient jest tak samo ważny. Zatem nie dzielimy klientów na „starych” i „nowych”. Gramy fair – oferta NetRunner jest jedna dla wszystkich i obejmuje szeroki zakres produktów i rozwiązań.

Szanujemy naszych Klientów, dlatego nie stosujemy żadnych trików. Cenniki są płaskie i przejrzyste, a wszelkie dokumenty wynikają wprost z ustaw oraz rozporządzeń mających zastosowanie.

Wysoka jakość świadczonych usług telekomunikacyjnych – każdego dnia pracujemy nad jakością usług i je monitorujemy, przez co poziom ich dostępności zawsze przekracza 98%, a w przypadku infrastruktury światłowodowej notujemy serie miesięcy ze 100% wskaźnikiem.

Wiarygodność, stabilność, zaufanie – dbając o wysokie standardy usług, zdobywamy zaufanie kolejnych Klientów, którzy polecają nas kolejnym Klientom, ponieważ zbudowaliśmy trwałą wartość jaką jest postrzeganie firmy w kategoriach wiarygodnego i stabilnego partnera

Jesteśmy w 100% polską firmą, która od kilkunastu lat świadczy usługi telekomunikacyjne w zakresie dostępu do Internetu oraz telefonii. Posiadamy własną sieć światłowodową w technologii GPON, co pozwala zapewnić najwyższą jakość usług.

Jako lokalny dostawca usług telekomunikacyjnych jesteśmy blisko naszych klientów, dzięki czemu mają z nami bliski kontakt, a my jesteśmy w stanie szybko reagować na wszelkiego typu sytuacje awaryjne ale też inne potrzeby.

slide-1